خرید ملک در ترکیه

چه برای اولین بار خریدار ملک باشید، چه سرمایه گذاری که به دنبال گسترش املاک و مستغلات خود هستید، ما اینجاییم تا با ارائه تمام اطلاعات لازم به شما در ساده سازی فرآیند خرید کمک کنیم.

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

اگر شما هم به دنبال سرمایه گذاری بلندمدت هستید می توانید به بازار املاک و مستغلات ترکیه اعتماد کنید چراکه این سرمایه گذاری  پتانسیل ارائه بازگشت سرمایه سودآور را دارد.

 

هزینه خرید ملک در ترکیه در مقایسه با بسیاری از کشورها بسیار پایین است. همین امر دلیل جذابیت سرمایه گذاری در خانه ها، واحدهای تجاری و زمین در ترکیه است.
انتظار می رود در سال های آینده قیمت ها به میزان قابل توجهی افزایش یابد چراکه ترکیه در نهایت به اتحادیه اروپا خواهد پیوست.

 

در مقایسه با بسیاری از کشورها، هزینه زندگی در ترکیه بسیار پایین است.
دلیل مقرون به صرفه بودن سرمایه گذاری در ترکیه اینست که شما میتوانید با هزینه کمتر و با بازگشت سرمایه بالاتر ملک خریداری کنید

 

یکی از بزرگترین دلایل محبوبیت سرمایه گذاری در ترکیه برای  اتباع خارجی وجود انتخاب های گسترده است. املاک لوکس یا ویلاهای بازسازی شده، از خانه های لوکس با منظره دریا گرفته تا آپارتمان های ساده و ارزان قیمت، انتخاب های زیادی وجود دارد.

مجبور نیستید بخاطر سرمایه کمتر رویاهای خود را نادیده بگیرید

 

یکی ازمهمترین مزایای خرید ملک در ترکیه، برخورداری از ویزای مطلوب و روش آسان اخذ اقامت است.
شهروندان بسیاری از کشورها روزانه برای مقاصد گردشگری بدون اتلاف وقت و هزینه برای درخواست ویزا از ترکیه دیدن میکنند. شما به عنوان شهروند میتوانید بدون خروج از کشور از آب و هوای مطبوع و مناظر زیبا لذت ببرید.

در حال حاضر پس از 5 سال صاحبان املاک می توانند برای شهروندی ترکیه درخواست دهند و شهروند برابر این کشور فوق‌العاده شوند.
در اینسپشن استیت کارشناسان ما به مشتریان از سراسر جهان برای درخواست برنامه های اقامت و شهروندی ترکیه و سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه کمک میکنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و با یکی از کارشناسان ما صحبت کنید.